Akce Family Pointu

2021

„Každý nový začátek pochází z konce nějakého jiného začátku.“
Seneca

od 4. 1. 2021 bezkontaktní provoz


ONLINE AKTIVITY

Fotografická soutěž Jarní radost
Jarní online prázdniny
Virtuální výstavka - Zimní radost


Na co se můžete těšit

Akce, které proběhly

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

Zveme všechny, kteří chtějí posílit své manželství, na podzimní kurz Manželských večerů. Čeká na vás celkem osm podvečerních setkání se zajímavými tématy, která mohou znovuobnovit vaši komunikaci a upevnit vaši lásku a blízkost. Kurz bude probíhat od září do listopadu ve Zlíně v sále Centra pro rodinu na Jižních Svazích. Setkání probíhají v příjemném a důvěrném prostředí, součástí je občerstvení a hlídání dětí zdarma.

 

Manželské večery pomáhají již více jak 20 let párům budovat silné vztahy. Kurz je určen pro každého, kdo chce své manželství zlepšit – tedy pro manželství pevná i manželství, která zápasí. Vždy je co zlepšovat. Věk manželů, délka trvání manželství, ani vyznání, nehraje roli.

Každé setkání začíná filmem (promluvou na DVD), v rámci níž je příležitost ke vzájemné komunikaci v páru. Jde o čas, který věnujete pouze svému partnerovi a on zase vám. Soukromí každého páru je respektováno, vše probíhá v důvěrné a přátelské atmosféře. Během večera pracují manželé s připravenými příručkami kurzu. Zajištěno je i občerstvení a možnost hlídání dětí zdarma.

Termíny a témata jednotlivých večerů:

20.9. Vybudovat pevné základy
27.9. Umění komunikace
4.10. Řešení konfliktů
11.10. Síla odpuštění
18.10. Rodiče a rodiče partnera
25.10. Manželská intimita
8.11. Láska v akci
22.11. Závěrečné setkání – slavnostní večeře

Další informace

Místo konání: sál Centra pro rodinu, Okružní 5298, Zlín
Cena: 1 000,- Kč/manželský pár
Přihlašování zde.

Tematické večery budou probíhat vždy v neděli od 16 do 18.30 hodin. Hlídání dětí je zajištěno v herně Centra pro rodinu a je zdarma. Děti je nutné přihlásit na hlídání předem. Kapacita kurzu je omezena na 8 manželských párů. Poplatek za kurz zahrnuje veškeré výdaje, včetně materiálů a občerstvení. Pro více informací nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na Vás!

Více informací včetně letáčku na stránkách Creda.