Akce Family Pointu

2021

„Každý nový začátek pochází z konce nějakého jiného začátku.“
Seneca

od 4. 1. 2021 bezkontaktní provoz


ONLINE AKTIVITY

Fotografická soutěž Jarní radost
Jarní online prázdniny
Virtuální výstavka - Zimní radost


Na co se můžete těšit

Akce, které proběhly

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

V neděli 8. září se ulicemi města Zlína znovu proběhne slavný sportovec Emil Zátopek, a to díky natáčení celovečerního filmu režiséra Davida Ondříčka. Produkce hledá z řad obyvatel Zlínského kraje komparzisty. Na natáčení celovečerního hraného filmu Zátopek hledá produkce do komparzu muže a ženy jako diváky na závodech. Točit se bude rok 1941.

Filmaři hledají štíhlé muže i ženy ve věku od 16 do 65 let. Ženy by měly mít přírodní barvu vlasů, délka mikádo a pod ramena. Muži by měli mít sestřih na válku, kratší vlasy po stranách a nahoře delší odrostlé (případně si již nestříhejte vlasy a během kostýmní zkoušky vás doupraví sami maskéři).

 

Honorář činí 900 Kč plus 100 Kč za kostýmní zkoušku, na kterou je nutné se dostavit v termínu 6. nebo 7. září ve Zlíně. "V případě zájmu o natáčení pošlete SMS na telefonní číslo 773 202 028. Do zprávy je nutné uvést své jméno, příjmení, věk a telefon a je třeba také poslat aktuálnÍ foto obličeje a postavy. Všem vybraným se produkce ozve na začátku září," upřesnila výkonná ředitelka ZlínFilm Office Magdaléna Hladká.