Akce Family Pointu

2021

„Každý nový začátek pochází z konce nějakého jiného začátku.“
Seneca

od 4. 1. 2021 bezkontaktní provoz


ONLINE AKTIVITY

Fotografická soutěž Jarní radost
Jarní online prázdniny
Virtuální výstavka - Zimní radost


Na co se můžete těšit

Akce, které proběhly

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

Statutární město Zlín přijímá nominace na nositele Ceny města Zlína za rok 2019. Kdokoliv z řad veřejnosti může na Cenu města Zlína navrhnout fyzickou či právnickou osobu. 
Fyzická osoba musí být starší 30 let, žije nebo žila ve Zlíně a výrazným způsobem ovlivnila některé obory lidské činnosti. Zároveň svým konáním významně působila ve prospěch občanů našeho města a šířila či šíří dobré jméno Zlína doma i ve světě.

Při nominaci právnické osoby je třeba vycházet z následujících podmínek pro udělení Ceny. Činnost právnické osoby má podstatný přínos pro obohacení života města a nejméně tři roky přede dnem, ve kterém je stanovena uzávěrka přihlášek je jejím sídlem město Zlín. Podrobné informace týkající se podání i vyhodnocení návrhů je ukotven ve Statutu Ceny města Zlína na https://1url.cz/gMSgT.

Nominace lze posílat do 31. prosince tohoto roku na adresu: statutární město Zlín, sekretariát primátora, nám. Míru 12, 761 40 Zlín. Podání může být taktéž elektronické prostřednictvím on-line formuláře, který je umístěn na webu města Zlína: https://1url.cz/UMSgF. Po jeho vyplnění lze formulář odeslat e-mailem, datovou schránkou nebo vytisknout a učinit osobní podání.

Cenu města Zlína 2018 získala architektka Eva Jiřičná, o rok dříve se nositelem Ceny stal malíř Josef Ruszelák.

Každoročně je udělována k 3. dubnu – dni narození Tomáše Bati.

Zdroj: www.zlin.eu.