Akce Family Pointu
Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

Víte, jak žít ve vztahu a být šťastný? Nadační fond Credo zve na Valentýnský interaktivní seminář!
Nadační fond CREDO pořádá druhý ročník projektu Týden manželství ve Zlíně. Záštitu nad projektem převzal poslanec Parlamentu ČR Ondřej Benešík, patrony jsou manželé Romana a Zdeněk Julinovi, herci z Městského divadla Zlín. Partnerem je město Zlín a motto celostátní kampaně zní „Manželství je víc než kus papíru“. Cílem je posilovat hodnotu manželství. Celý týden od 8. – 14. února 1016 se konají ve Zlíně nejrůznější akce na podporu manželství a vrcholem je Valentýnský interaktivní seminář 13. února 2016 v aule Academia Centra UTB, který povedou manželé Irena a Petr Smékalovi. Název je „Jak žít ve vztahu a být šťastný“. Návštěvníci dostanou praktické tipy jak posilovat svůj vztah a na památku obdrží jako dárek romantickou fotografii. Organizátoři slibují také valentýnské občerstvení a hlídání dětí. Přihlašovat se můžete na www.manzelstvivezline.cz.
Manželé Smékalovi jsou velmi žádanými lektory. Párům přednáší již několik let v rámci programu YMCA. Vedou semináře komunikačních dovedností a osobnostního rozvoje, provozují vlastní manželskou poradnu. Vychovávají spolu čtyři děti. Mluvit budou o různých obdobích manželství, prozradí co je pro každé období charakteristické, čemu se vyvarovat a na co se připravit. Mluvit budou o posilách i hrozbách manželství.
V Rádi Zlín budeme soutěžit o romantické večeře při svíčkách v restauraci Myslivna a další ceny. V knihkupectví Veni bude pro návštěvníky připraven koutek s knihami o manželství. Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně chystá půjčovací výstavku knih na téma manželství, rodina a mezilidské vztahy ve 4. podlaží budovy 15. Dále únorovou soutěžní výstavu na téma „Recept na šťastné manželství aneb jak to vidí děti“. V OC Zlín na Kvítkové ulici bude probíhat oblíbená akce „Kafe za pusu“ a soutěžní Výstava svatebních oznámení. Raritou bude autentická předmanželská smlouva z roku 1936. Majitelé originálních oznámení získají například rodinné fotografování v atelieru Barbarella Zlín.

Zdroj informací: Ing. Jarmila Barboříková