Akce Family Pointu
Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

Ski areál Razula Velké Karlovice má pro vzorné školáky připravený dárek – za pololetní vysvědčení slevu na skipas! Každý školák, který dostane na pololetní vysvědčení alespoň jednu jedničku, má 28. a 29. ledna celodenní skipas do Ski areálu Razula za 145 Kč, tedy za polovinu. Akci mohou využít děti do 14 let.
Odměnu školákům věnuje i relaxační centrum Wellness Horal. Děti, které dostanou alespoň jednu jedničku na vysvědčení, mají 28. a 29. ledna dětskou vstupenku do termálních bazénů ve Wellness Horal za symbolickou korunu. Akci mohou využít děti do 14 let při současném doprovodu dospělého (max 2 děti na 1 dospělého).
Podmínkou obou akcí je předložení kopie vysvědčení v pokladně.

Na pololetní prázdniny navazují příští týden jarní prázdniny v „našem“ Zlínském kraji. Ty v minulosti patřily co do obsazenosti hotelů spíše k těm méně vytíženým – Zlíňané jarní prázdniny tradičně využívali spíše k výletům mimo svůj kraj, do Rakouska či Itálie nebo za exotikou. V letošním roce ale sledujeme výrazný obrat a velký nárůst počtu návštěvníků. Naše hotely jsou pro příští týden již téměř vyprodány, zbývá jen zhruba pět volných pokojů ve všech třech hotelech Lanterna, Horal i Galik a to na maximálně tři noci. Předpokládáme, že důvodem může být obecně menší ochota lidí v současné době cestovat do zahraničí a také z pohledu sněhových podmínek netypický začátek zimy v Alpách. Naopak podmínky v Beskydech jsou zatím velmi dobré, v Resortu Valachy vedle lyžování i s možností doprovodných aktivit v podobě běžek, bruslení, koupání v termálních bazénech, saunování či animačních programů pro děti, čili zábavy za každého počasí.

TZ: Martina Žáčková, PR manažer, Resort Valachy Velké Karlovice