Akce Family Pointu
Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

Při příležitosti pololetního vysvědčení nabízí zlínská zoo oblíbenou akci. Každý žák základní nebo střední školy, který předloží letošní pololetní vysvědčení nebo jeho kopii v pokladně zoo, bude mít ve dnech 29. až 31. ledna 2016 (tzn. v pátek, v sobotu a v neděli) zajištěn volný vstup do zoo. Navíc na každého školáka čeká malý dárek.

Oslava vysvědčení ve zlínské zoo má dlouholetou tradici a pokaždé se setkává s velkým ohlasem návštěvníků. V posledních letech nabízíme volný vstup za pololetní vysvědčení bez ohledu na studijní výsledky. Tuto možnost v roce 2015 využilo více než 400 školáků a studentů.

Procházku zimním areálem by si návštěvníci neměli nechat ujít. Velkým magnetem je stále Zátoka rejnoků, kde si návštěvníci mohou rejnoky nejen pohladit, ale i nakrmit. Ve venkovních výbězích uvidí slony, nosorožce, tygry, lachtany, velbloudy, africké antilopy, klokany a další exotická zvířata. Doporučujeme také zavítat k expozici pand červených v asijské oblasti zoo, kde kromě dospělých zvířat uvidíte i loňská dvojčata. Pokud byste náhodou při procházce areálem prochladli, stačí vejít do tropické haly Yucatan. Bez ohledu na to, kolik stupňů pod bodem mrazu teploměr ukazuje, je v hale stále pohodových 21 stupňů. Příjemně je i v pavilonech slonů, afrických kopytníků a v teráriích. K dispozici je také restaurace Tyrol poblíž zámku Lešná. Má otevřeno každý den a nabízí občerstvení i teplá jídla.

Pro návštěvu lze stále využít snížené zimní vstupné. Vstupenka pro dospělé tak činí 80 Kč, pro studenty a seniory 60 Kč, pro děti od 3 do 15 let 40 Kč. Děti do 3 let mají vstup do zoo po celý rok zdarma.

ZOO Zlín je otevřena každý den v roce. Do konce února je otevírací doba od 8.30 do 16.00 hod.

Zdroj: ZOO Zlín