Akce Family Pointu
Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

Společnost KINOSERVIS s.r.o. spustila od 1.1.2016 oficiálně provoz nového kina ve Zlíně. Kinosál nazvaný „Malé kino“ se nachází v místě sídla společnosti KINOSERVIS s.r.o. v areálu filmových ateliérů ve Zlíně, Filmová 174 Zlín – Kudlov. 
Kapacita sálu Malého kina je 37 pohodlných kinokřesel s vysokým opěradlem a také dvě místa pro handicapované diváky na invalidním vozíčku. Promítací možnosti digitálního projektoru Barco DP2K-10s a filmového serveru GDC SX3000 umožňují projekci obrazu ve velikosti 5 x 2,1m v rozlišení 2K. Sál je vybaven prostorovým zvukem Dolby Surround 7.1. Do budoucna se plánuje rozšíření promítacích možností o 3D technologii, která bude díky poměrně malé promítací ploše a dostatečnému výkonu projektoru ve vysoké kvalitě.

Programově a marketingově spadá Malé kino pod skupinu kin společnosti GOLDEN APPLE CINEMA, a.s., která ve Zlíně provozuje stejnojmenné multikino a také i Velké kino. V promítacím schématu večerního času čtvrtek, pátek, sobota a neděle bude kino nabízet převážně premiérové a nové tituly napříč filmovou nabídkou v cenové hladině 99,- až 139,-. Víkendová odpoledne budou navíc rozšířena o rodinné filmy, kde se může objevit i starší pohádka pro děti za zvýhodněné vstupné 69,-. V budoucnu by se měli objevit v pondělních podvečerech i artové snímky, dokumentární filmy a záznamy koncertů. Samozřejmostí je poskytování dětských, studentský i seniorských slev a akceptace věrnostních karet benefitního programu GAClubu (sleva 30,- na každý nákup vstupenky na nezlevněný film a započtení bonusu 9+1, tj. každá 10tá návštěva kina ze sítě GOLDEN APPLE CINEMA, a.s. zdarma).

Ceny a poskytování slev se řídí obchodními podmínkami společnosti GOLDEN APPLE CINEMA, a.s.
Malé kino bude také sloužit začínajícím i profesionálním filmařům v rámci obrazové a zvukové postprodukce tak, jak ho doposud využívala společnost KINOSERVIS s.r.o. Počítá se i s uzavřenými klientskými projekcemi či semináři.

Provozovatel Malého kina, společnost KINOSERVIS s.r.o. zastupována jednatelem společnosti Tomášem Sokolem, je zaměřen na poskytování služeb v oblasti audiovize se specializací na prodej, instalace a servis audiovizuálních technologií. Ve své hlavní činnosti se specializuje na segment veřejných projekcí audiovizuálních děl, převážně profesionálních kin. V této oblasti je dominantním hráčem na trhu ve střední Evropě. Mezi spokojené zákazníky patří například Slovenský filmový ústav v Bratislavě, Slovenský kulturní institut v Budapešti, Česká televize, FAMU, Ateliéry Bonton Zlín, Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež ve Zlíně, GOLDEN APPLE CINEMA, a.s. nebo celá řada Českých a Slovenských kin.

Zdroj: TZ