Akce Family Pointu
Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

Vážení příznivci magazínu i60, právě spouštíme první čtenářskou soutěž letošního roku. Její název je: Můj seniorský život! 

Jaké je to být seniorem? Jak prožíváte toto období života? Co vám seniorský věk vzal a dal? Jak se změnil váš život po odchodu do důchodu? Jak se bavíte v seniorském věku, co nejčastěji děláte? Jste aktivním seniorem, anebo většinu času trávíte sami? Bydlíte doma, či v nějakém seniorském zařízení? Jak nakládáte se svým důchodem? Vystačíte s penzí? Jaký je podle vás život českého seniora?

Napište nám do nové čtenářské soutěže magazínu i60 své příběhy a postřehy, povídky, glosy. Téma můžete zpracovat třeba i jako rozhovor, který můžete vést se svými vrstevníky, rodinnými příslušníky, anebo třeba zástupci obce či města, ve kterém žijete, a jichž se můžete ptát, co město pro své seniory udělalo či chystá. Soutěžním příspěvkem může být i fotopříběh či video.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři magazínu i60. Své příspěvky vkládejte prostřednctvím čtenářských profilů dle tématu do rubrik Můj svět, Moje próza/poezie anebo Videa. Svůj příspěvek označte titulkem "Můj seniorský život", který doplníte další charakteristikou, např.: Můj seniorský život: Stále na cestách!

Každý soutěžící může do soutěže vyslat dva příspěvky. Soutěžit můžete začít od této chvíle až do soboty 13. února (poslední soutěžní příspěvek můžete vložit do 12:00 hodin). V neděli 14. února vylosujeme tři nejlepší příspěvky a jejich autory odměníme kvalitní značkovou kosmetikou pro ženy i muže.

Těšíme na vaše příběhy!

Zdroj: newletter www.i60.cz