Akce Family Pointu

2021

„Každý nový začátek pochází z konce nějakého jiného začátku.“
Seneca

od 4. 1. 2021 bezkontaktní provoz


ONLINE AKTIVITY

Fotografická soutěž Zimní radost
Fotogalerie Zimní radost

Na co se můžete těšit

Akce, které proběhly

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

V září čeká Charitu Zlín a její příznivce několik zajímavých akcí  -  koncert duchovní hudby (5. září 2015), zahradní komponované odpoledne nejenom pro seniory (11. září 2015) a také poutní zájezd do Olomouce (15. září 2015).

5. září 2015 od 18 hodin se kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Štípě  rozezní sopránem Magdaleny Vlasákové za doprovodu zvuku varhan Ondřeje Muchy na koncertě Ave Maria. Po ukončení mše svaté můžete přispět dobrovolným příspěvkem.

11. září 2015 se v Domovince (denní centrum pro seniory) na Zálešné I/3222 ve Zlíně od 14 hodin uskuteční odpoledne zvané Barvy podzimu. Těšit se můžete na vystoupení Bubenic z Příluku, Seniorů z Kvítkové, gymnastek, mažoretek, muzicírování Pepy Kollera (herce z Městského divadla Zlín) s jeho nadanou rodinou. K poslechu a třeba i tanci budou hrát skupina Jazzzubs a také harmonikář s dudákem. Pro děti bude připraven skákací hrad a tvořivá dílna. Občerstvení zajištěno. Vstup je zdarma.

15. září 2015 můžete vycestovat s Charitou Zlín na poutní výlet do Olomouce, kde navštívíte katedrálu a vybrané prostory Arcibuskupského paláce, zúčastníte se besedy s P. Pavlem Šupoltem, čeká vás mše svatá a setkání s P. Liborem Churým. Ve dnech 29. srpna - 5. září 2015 si lístky můžete zakoupit v prodejně Veni na ulici Sadová (zezadu kostela).