Kalendář
Akce Family Pointu
Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

Pozornost soustředí na posílení vztahů v rodině a rozvoj rodičovských kompetencí.
Preferují smysluplné trávení volného času a prostřednictvím aktivit našeho centra se jej snaží návštěvníkům nabízet.

Nabízí vzdělávací, volnočasové i dobrovolnické aktivity, které jsou poskytovány napříč všem generacím (děti, mládež, dospělí a senioři).
Pestrý program volnočasových aktivit určen pro děti i celé rodiny. Organizují i velké, jednodenní akce jako Tátafest, Drakiáda, Halloween a v době letních prázdnin příměstské tábory.
V centru je vytvoření speciální multi-senzorickou místnost Snoezelen, která nabízí ojedinělé zážitky a působí na všechny Vaše smysly.
Od roku 2018  se začali soustředit na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení aj.), kdy pomocí multi- senzorické místnosti rozvíjíme smyslové vnímání a napomáháme lepšímu začlenění se dětí do kolektivu.
Dále provozují Dětskou skupinu Nenuda, která je určena dětem od 1,5 roku do 5 let, a podporují tak slaďování pracovního a rodinného života.

Jsou i dobrovolnickým centrem a každý rok tam přijíždějí pracovat mladí lidé z různých koutů Evropské unie. Několik let spolupracují na nespočetném množství mezinárodních projektů zabývajících se mobilitou a vzděláváním mladých lidí v rámci programu Erasmus +.

Kontaktní informace:
Rodinné centrum Kamarád-Nenuda z.s.
Gahurova 5265, Zlín
Tel: 777 779 027
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.nenuda.eu

Návrat žen do práce je vzdělávací kurz pro slaďování rodinného a pracovního života, orientace trhu práce, sebeprezentaci, motivaci a komunikaci, proti diskriminaci na trhu práce. 
Součástí projektu je i navazující školení v oblasti finanční gramotnosti a projektového řízení, bilanční diagnostika, profesní poradenství, rekvalifikace a zprostředkování zaměstnání flexibilní formou.
Vše je zdarma. Projekt je určen pro maminky s dětmi do 15ti let. Registrace na Úřadu práce není nutná.
Přihlásit se můžete na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..