Kalendář
Akce Family Pointu

Výstava výrobků ze soutěže technické a umělecké tvořivosti mládeže 2018

Ve spolupráci s DDM ASTRA ZLÍN.

Setkání Bezlepkově ve Zlíně - pondělí 11. června 2018 v 16.00 hod.

Klubové a informační setkání.
Ve spolupráci s Klubem celiaků Zlín - Bezlepkově ve Zlíně, z.s.

Jak se rodí rodina - čtvrtek 7. června 2018 v 15.30 hod.

Úvodní promítání interaktivního filmu s následnou besedou o tom, „kde se berou děti“.  Odpovědi na dotazy, otevřená diskuze, sdílení zkušeností. Určeno pro děti, rodiče a všechny zájemce o téma. Vstupné dobrovolné. Ve spolupráci s Preventivními programy Nadačního fondu Credo  - www.prevence-zlin.webnode.cz.

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

zlin@familypoint.cz

Odběr novinek

Portál školství vznikl z iniciativy Krajského úřadu Zlínského kraje a Střediska služeb školám Zlínského kraje. Je určen nejen pedagogům, ale také žákům a studentům a jejich rodičům. Najdete zde informace o školách ve Zlínském krajii - od mateřinek až po vysoké školy. A mnoho dalších informací týkající se vzdělávání.

www.zkola.cz


 

 

Baby club NEKKY pravidelně pořádá kurzy první pomoci pro rodiče i širokou veřejnost. Prostřednictvím kurzu se přímo od členů Záchranné služby Zlín dozvíte, co dělat v situacích, které jsou velmi nepříjemné, ale k životu bohužel někdy patří.


Velká část je věnována úrazům a možným problémům u novorozenců, batolat a malých dětí.

Dozvíte se, jak si pokud možno zachovat chladnou hlavu a v krajním případě i zachránit život před příjezdem záchranné služby. Kurz má dvě části.

1. část – teorie a ukázka: vysvětlení základních pojmů, možné příčiny život ohrožujících stavů u dětí i dospělých, jak reagovat v těchto situacích, co dělat a v jakém pořadí, postupy při záchraně a stabilizaci dítěte i dospělého.

2.část – praxe: zopakování základích pravidel z předchozí lekce, praktická zkouška několika situací
manipulace se zraněným, oživování dítěte, oživování dospělého.

Kurz pravidelně několikrát do roka pořádá Baby club NEKKY. Více informací a vypsané termíny najdete na internetových stránkách www.nekky.cz.