Kalendář
Akce Family Pointu

Výstava a konzultace - Mami, tati, kde se berou děti? 13.–22. srpna 2018

Výstava maket a fotografií z prenatálního období, možnost objednání podrobnější konzultace s lektorkou preventivních programů.
Ve spolupráci s Preventivními programy Nadačního fondu CREDO.

Nošení dětí Zlínsko - čtvrtek 9. srpna 2018 v 10 hod.

Skupina pro všechny maminky a tatínky ze Zlína a okolí, kteří své děti nosí v šátku, ergo nosítku nebo nosit své dítě teprve plánují.
Skupina pořádá pravidelně srazy za účelem mezilidského bezplatného sdílení zkušeností, kde si navzájem radí a pomáhají, a to mnohdy nejen s nošením.

PRÁZDNINOVÁ PROVOZNÍ DOBA FAMILY POINTU ZLÍN

Od 9. července 2018 do 31. srpna 2018 bude otevřeno od 10 hod. do 17 hod.
(v pátek do 15.30 hod.)

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

Portál školství vznikl z iniciativy Krajského úřadu Zlínského kraje a Střediska služeb školám Zlínského kraje. Je určen nejen pedagogům, ale také žákům a studentům a jejich rodičům. Najdete zde informace o školách ve Zlínském krajii - od mateřinek až po vysoké školy. A mnoho dalších informací týkající se vzdělávání.

www.zkola.cz


 

 

Baby club NEKKY pravidelně pořádá kurzy první pomoci pro rodiče i širokou veřejnost. Prostřednictvím kurzu se přímo od členů Záchranné služby Zlín dozvíte, co dělat v situacích, které jsou velmi nepříjemné, ale k životu bohužel někdy patří.


Velká část je věnována úrazům a možným problémům u novorozenců, batolat a malých dětí.

Dozvíte se, jak si pokud možno zachovat chladnou hlavu a v krajním případě i zachránit život před příjezdem záchranné služby. Kurz má dvě části.

1. část – teorie a ukázka: vysvětlení základních pojmů, možné příčiny život ohrožujících stavů u dětí i dospělých, jak reagovat v těchto situacích, co dělat a v jakém pořadí, postupy při záchraně a stabilizaci dítěte i dospělého.

2.část – praxe: zopakování základích pravidel z předchozí lekce, praktická zkouška několika situací
manipulace se zraněným, oživování dítěte, oživování dospělého.

Kurz pravidelně několikrát do roka pořádá Baby club NEKKY. Více informací a vypsané termíny najdete na internetových stránkách www.nekky.cz.