Kalendář
Akce Family Pointu
Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

NEO CUP je krásná akce s kráným cílem - podporuje oddědelní neonatolige zlínské nemocnice, která se stará o nedonošená miminka.
Moje dílna s akcí NEO CUP spolupracuje čtvrtým rokem. Za tři minulé ročníky se nám podařilo prodejem vašich výrobků vybrat 84.629 Kč! 100% výnosu jde zlínské nemocnici, konkrétně oddělení neonatologie. Peníze nemocnice investovala do vybudování pokojů, kde mohou být rodiče spolu se svými předčasně narozenými dětmi a je o ně dobře postaráno.

Ještě jednou děkujeme za vaši úžasnou podporu v minulých letech. Kdo nemohl nebo neuměl šít, přišel medvídka koupit. Někdo přinesl látky či výplň, jiný poslal své výrobky přes půlku republiky. Vaší pomoci si velmi vážíme ♥

JAK TO TEDY FUNGUJE? JAK SE MŮŽETE ZAPOJIT? Ušijte/uháčkujte/upleťte pro nás medvídka nebo jinou hračku. Pošlete ji do Mojí dílny ve Zlíně (adresa Moje dílna, Třída Tomáše Bati 39, 760 01 Zlín), pokud budete chtít, připojte na sebe kontakt nebo krátkou zprávu. My Váš výtvor na akci NEO CUP dne 1.12. prodáme spolu s dalšími kousky a veškeré peníze předáváme zlínské neonatologii.

V Mojí dílně uspořádáme i akci, na které budeme medvídky šít. Můžete přijít šít s námi. Akce se koná v sobotu 27.října dopoledne. 

Pokud se chcete pustit do šití, přidejte se k naší akci na facebooku.

Tento rok je akce NEO CUP naplánována na sobotu 1. prosince. Všechny informace k samotné akci najdete zde: https://www.facebook.com/neocupzlin/

Šijte s námi pro NEO CUP a podpořme společně miminka a jejich rodiny ♥