Kalendář
Akce Family Pointu
Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek
POMOZTE NÁM POMÁHAT!!! :)

Jako vždy bychom chtěly v rámci bazárku Zlíňáček s Vaším přispěním pomoci těm, kteří pomoc potřebují. 

MAMINKY S DĚTMI V NOUZI

Opět jsme (tentokrát ve spolupráci se zlínským Family Pointem https://www.facebook.com/Family-Point-Zlín-677332842344415/ ) vytipovaly několik potřebných maminek v nelehkých životních situacích, kterým chceme pomoci alespoň obstaráním věcí pro jejich děti.

 

Konkrétní věci, které tyto maminky potřebují jsou z oblečení jarní/podzimní věci (bundy, zateplené šusťáky, mikiny, svetry, kalhoty, košile, trička, pyžama a spodní prádlo pro chlapce i děvčata ve velikostech 116 - 146, čepice na chlapce kolem 6ti let a dětská obuv ve velikostech 30, 31, 34, 35.
Dále školní pomůcky, didaktické hračky, hry, kojící polštář, nosítko na dítě a postýlku pro novorozence.

Pokud však budete mít k darování cokoliv dalšího, včetně dámského oblečení, obuvi, doplňků, drogerie či dalších věcí, věříme, že maminky budou velmi rády i za to a že jim to pomůže překonat nelehké období.

Veškeré darované věci roztřídíme, to co maminky upotřebí předáme Family Pointu, zbytek poputuje do Zlínské charity... něco bohužel jako již tradičně do popelnic. Prosíme vás, když cokoliv darujete, ať je to alespoň vyprané/čisté, nezničené a funkční. Při každé sbírce se bohužel setkáváme i s "dary", za které je nám stydno.

PORODNICE

Na novorozeneckém oddělení ve zlínské porodnici se neustále potýkáme s nedostatkem pomůcek ke kojení, především kojících kloboučků a úží se nám také výběr oblečení pro nedonošená miminka do velikosti 50. 

Ať už věnujete již použité, či zakoupíte a darujete nové, moc nám pomůžete v naší snaze udělat pro naše mrňavé pacienty a především jejich maminky, které procházejí náročnou životní situací, to nejlepší.

Předem Vám mockrát děkujeme za jakoukoliv, i tu nejmenší pomoc. 😊❤️

Bára a Katka, organizátorky bazárku Zlíňáček.

 — podporuje (potřebné) v Masters of Rock Cafe.