Kalendář
Akce Family Pointu

Velikonoční tvořivá dílna - pátek 23. března 2018 v 13.00-15.30 hod.

Velikonoční dílna pro malé i velké. 
Těšíme se na setkání a tvoření.

Setkání podpůrné skupiny rodičů školních dětí - čtvrtek 15. března 2018 v 15.30 hod.

Moderované setkání (nejen) pro rodiče školních dětí se bude věnovat problematice SRPŠ a školské radě. 
Těšíme se na sdílení zkušeností rodičů a pedagogů.

Poradenství - kariérové, sociální, vztahové, výchovné, osobnostní

Poradenství probíhá 1x za 14 dní v úterý.
Objednávky osobně ve Family Pointu Zlín, telefonicky 739 522 801, emailem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

zlin@familypoint.cz

Odběr novinek

Poslední prázdninový týden bude na Východní Moravě příjemný, inspirativní, zábavný – a pro celé rodiny.

 

Až do čtvrtka 31. srpna je možné si prohlédnout v krajské knihovně ve Zlíně výstavku dokumentů k 100. výročí narození významného spisovatele a básníka Josefa Kainara. Umístěná je ve vitrínách ve 3. podlaží budovy 15.

Ve středu 30. srpna pořádají v Kunovicích u Uherského Hradiště Rozloučení s prázdninami. Program je připraven od 17:00 v Areálu Jízdy králů.

V amfiteátru ve Valašském Meziříčí vystoupí ve středu od 19:30 Jiří Pavlica & Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou. Vstupné stojí v předprodeji 390 Kč, na místě 490 Kč.

Ve čtvrtek 31. srpna vystoupí v Kinosále Elektry v Luhačovicích flamencový taneční soubor El Grupo Andaluz a vynikající kytarista Morenito de Triana. Koncert začne v 19:00. Vstupné stojí v předprodeji 130 Kč, na místě 150 Kč.

V pátek 1. září zve Výstaviště Floria v Kroměříži na akci Kroměříž na bruslích. Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie, trasa je dlouhá necelých 5 kilometrů. Začátek je v 16:00, startovné je 50 Kč. Účastníci si mají vzít s sebou blikačku nebo čelovku.

Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti zažije v pátek vystoupení Yvetty Blanarovičové a Pepy Vojtka. Zazpívají slavné melodie, koncert začne v 19:00.

V sobotu 2. a v neděli 3. září ožije Velké náměstí v Kroměříži už XXIII. ročníkem Mezinárodního festivalu vojenských hudeb. Vstup na koncerty bude zdarma, akce se koná za každého počasí.

V sobotu 2. září se na parkovišti u hotelu Baltaci ve Zlíně uskuteční Lešetín fest, pohodičkový festiválek pro celou rodinu. Těšit se lze na vystoupení hudebních kapel, výtvarné dílny pro děti, skákací hrad, dobré pivo a jídlo a spoustu další zábavy. Akce potrvá od 14:00 do 22:00, vstup je zdarma.

V neděli 3. září zahraje v Luhačovicích v rámci Kolonádních koncertů známá Vlčnovjanka. Začátek je v 15:00. Další nabídku akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.