Kalendář
Akce Family Pointu

Adventní setkání při příležitosti tří let vzniku Family Pointu Zlín - úterý 28. listopadu 2017 v 10.00–16.00 hod.

Program dne:
10.00–12.00 hod. - Dopolední blok (Setkání s organizacemi i jednotlivci, prezentace jejich činnosti, nabídka jejich služeb, volnočasové nabídky pro rodiny s dětmi).
12.00-14.00 hod. - Polední blok (Setkání s pracovnicemi FP a SP).
14.00-16.00 hod. - Odpolední blok (Zábava, hry, tvořivá dílna).

Cestovatelská přednáška - Řecko všemi smysly - středa 22. listopadu 2017 v 15 hod.

Zveme vás na besedu s promítáním o Řecku, spojenou s ochutnávkou řeckých dobrot, ale i vůní, hudby, tance a mnoha dalších krás této středomořské země.

Přednáší Andrea Šimečková z Centra pro rodinu Zlín.

Setkání Bezlepkově ve Zlíně - pondělí 13. listopadu 2017 v 16 hod.

Klubové a informační setkání.
Ve spolupráci s Klubem celiaků Zlín.

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

zlin@familypoint.cz

Odběr novinek

Poslední prázdninový týden bude na Východní Moravě příjemný, inspirativní, zábavný – a pro celé rodiny.

 

Až do čtvrtka 31. srpna je možné si prohlédnout v krajské knihovně ve Zlíně výstavku dokumentů k 100. výročí narození významného spisovatele a básníka Josefa Kainara. Umístěná je ve vitrínách ve 3. podlaží budovy 15.

Ve středu 30. srpna pořádají v Kunovicích u Uherského Hradiště Rozloučení s prázdninami. Program je připraven od 17:00 v Areálu Jízdy králů.

V amfiteátru ve Valašském Meziříčí vystoupí ve středu od 19:30 Jiří Pavlica & Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou. Vstupné stojí v předprodeji 390 Kč, na místě 490 Kč.

Ve čtvrtek 31. srpna vystoupí v Kinosále Elektry v Luhačovicích flamencový taneční soubor El Grupo Andaluz a vynikající kytarista Morenito de Triana. Koncert začne v 19:00. Vstupné stojí v předprodeji 130 Kč, na místě 150 Kč.

V pátek 1. září zve Výstaviště Floria v Kroměříži na akci Kroměříž na bruslích. Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie, trasa je dlouhá necelých 5 kilometrů. Začátek je v 16:00, startovné je 50 Kč. Účastníci si mají vzít s sebou blikačku nebo čelovku.

Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti zažije v pátek vystoupení Yvetty Blanarovičové a Pepy Vojtka. Zazpívají slavné melodie, koncert začne v 19:00.

V sobotu 2. a v neděli 3. září ožije Velké náměstí v Kroměříži už XXIII. ročníkem Mezinárodního festivalu vojenských hudeb. Vstup na koncerty bude zdarma, akce se koná za každého počasí.

V sobotu 2. září se na parkovišti u hotelu Baltaci ve Zlíně uskuteční Lešetín fest, pohodičkový festiválek pro celou rodinu. Těšit se lze na vystoupení hudebních kapel, výtvarné dílny pro děti, skákací hrad, dobré pivo a jídlo a spoustu další zábavy. Akce potrvá od 14:00 do 22:00, vstup je zdarma.

V neděli 3. září zahraje v Luhačovicích v rámci Kolonádních koncertů známá Vlčnovjanka. Začátek je v 15:00. Další nabídku akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.