Kalendář
Akce Family Pointu

PRÁZDNINOVÁ PROVOZNÍ DOBA FAMILY POINTU ZLÍN

Od 9. července 2018 do 31. srpna 2018 bude otevřeno od 10 hod. do 17 hod.
(v pátek do 15.30 hod.)

PRÁZDNINOVÁ PROVOZNÍ DOBA FAMILY POINTU ZLÍN

Family Point Zlín bude ve dnech 2. až 6. července 2018 UZAVŘEN!


Mami, tati, kde se berou děti? 16.-27. července 2018

Výstava maket a fotografií z prenatálního období. Možnost objednání podrobnější konzultace s lektorkou preventivních programů.
Ve spolupráci s Preventivními programy Nadačního fondu CREDO.

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

Poslední prázdninový týden bude na Východní Moravě příjemný, inspirativní, zábavný – a pro celé rodiny.

 

Až do čtvrtka 31. srpna je možné si prohlédnout v krajské knihovně ve Zlíně výstavku dokumentů k 100. výročí narození významného spisovatele a básníka Josefa Kainara. Umístěná je ve vitrínách ve 3. podlaží budovy 15.

Ve středu 30. srpna pořádají v Kunovicích u Uherského Hradiště Rozloučení s prázdninami. Program je připraven od 17:00 v Areálu Jízdy králů.

V amfiteátru ve Valašském Meziříčí vystoupí ve středu od 19:30 Jiří Pavlica & Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou. Vstupné stojí v předprodeji 390 Kč, na místě 490 Kč.

Ve čtvrtek 31. srpna vystoupí v Kinosále Elektry v Luhačovicích flamencový taneční soubor El Grupo Andaluz a vynikající kytarista Morenito de Triana. Koncert začne v 19:00. Vstupné stojí v předprodeji 130 Kč, na místě 150 Kč.

V pátek 1. září zve Výstaviště Floria v Kroměříži na akci Kroměříž na bruslích. Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie, trasa je dlouhá necelých 5 kilometrů. Začátek je v 16:00, startovné je 50 Kč. Účastníci si mají vzít s sebou blikačku nebo čelovku.

Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti zažije v pátek vystoupení Yvetty Blanarovičové a Pepy Vojtka. Zazpívají slavné melodie, koncert začne v 19:00.

V sobotu 2. a v neděli 3. září ožije Velké náměstí v Kroměříži už XXIII. ročníkem Mezinárodního festivalu vojenských hudeb. Vstup na koncerty bude zdarma, akce se koná za každého počasí.

V sobotu 2. září se na parkovišti u hotelu Baltaci ve Zlíně uskuteční Lešetín fest, pohodičkový festiválek pro celou rodinu. Těšit se lze na vystoupení hudebních kapel, výtvarné dílny pro děti, skákací hrad, dobré pivo a jídlo a spoustu další zábavy. Akce potrvá od 14:00 do 22:00, vstup je zdarma.

V neděli 3. září zahraje v Luhačovicích v rámci Kolonádních koncertů známá Vlčnovjanka. Začátek je v 15:00. Další nabídku akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.