Kalendář
Akce Family Pointu

PRÁZDNINOVÁ PROVOZNÍ DOBA FAMILY POINTU ZLÍN

Od 9. července 2018 do 31. srpna 2018 bude otevřeno od 10 hod. do 17 hod.
(v pátek do 15.30 hod.)

PRÁZDNINOVÁ PROVOZNÍ DOBA FAMILY POINTU ZLÍN

Family Point Zlín bude ve dnech 2. až 6. července 2018 UZAVŘEN!


Mami, tati, kde se berou děti? 16.-27. července 2018

Výstava maket a fotografií z prenatálního období. Možnost objednání podrobnější konzultace s lektorkou preventivních programů.
Ve spolupráci s Preventivními programy Nadačního fondu CREDO.

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

Co se děje v těchto dnech o prázdninách na Východní Moravě?

Od čtvrtka 13. do soboty 15. července ožije fotbalový areál ve Valašském Meziříčí Gulášfestem. Ochutnat bude možné přes 30 druhů gulášů, připraven bude i lunapark a další zábava. Vstupenka na Gulášfest přijde na 100 korun a bude platná pro všechny tři dny.

V pátek 14. července bude možné se vypravit na tematickou prohlídku Uherského Hradiště. Průvodce ukáže nejvýznamnější památky a historii tohoto královského města. Sraz účastníků je před Městským informačním centrem na Masarykově náměstí v 16:00. Účast je zdarma, nutná je předchozí rezervace v MIC, osobně, telefonicky nebo e-mailem.

Od pátku 14. do neděle 16. července zažije Starý Hrozenkov na Uherskohradišťsku 57. kopaničářské slavnosti. Více k bohatému programu na www.vychodni-morava.cz/akce/121057/.

Zlínské Kongresové centrum v sobotu 15. 7. od 18 hodin rozezní závěrečný koncert účastníků týdenního kurzu gospelového zpěvu s názvem Duše zpívej. Amatérští zpěváci se pod dohledem zkušených francouzských lektorů připravují celý týden ve Zlínském Klubu 204. Sborový koncert, ke kterému se přidá skupina dětí z letního tábora Yamaha, je vyvrcholením kurzu. Vstupenky za 150 Kč lze zakoupit v sídle Naděje Zlín a budou k dispozici také před koncertem.

V Buchlovicích na Uherskohradišťsku vystoupí v pátek 14.7. populární zpěvačka Aneta Langerová. Koncert začne v 20:30, vstupné stojí 450 Kč.

V sobotu 15. července zve skanzen v Rožnově pod Radhoštěm na akci s názvem Pekařská sobota. Začátek je v 9:00, program nabídne ochutnávky pečiva, soutěže o nejlepší chleba a rohlík, nebo pečení chleba.

Pionýrská louka v Kroměříži bude v sobotu 15.7. hostit druhý ročník hudebního festivalu pro celé rodiny Kromfest. Program začne v 12:00 a v jeho rámci vystoupí Voxel, Lenka Dusilová, Slza, Gipsy a Los perdidos. Vstupné stojí 300 Kč pro dospělé a 100 Kč pro děti.

O víkendu 15. a 16. července bude hrad Buchlov dějištěm 11. buchlovského kování. Program nabídne spoustu činností spojených s kováním. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/120878/.

V neděli 16. července ožije zámek ve Zlíně koncertem skupiny Cestující hudba. Začátek je v 16:30, vstup je zdarma. Další nabídku naleznete na www.vychodni-morava.cz.