Kalendář
Akce Family Pointu

Co život přináší? - úterý 16. ledna 2018 ve 12 hod.

I v tomto roce si budeme povídat o ženách - pro ženy, těšit se můžete na příběhy žen očima rodinné poradkyně. Bude prostor i pro vzájemnou diskuzi.

Setkání Bezlepkově ve Zlíně - pondělí 8. ledna 2018 v 16 hod.

První klubové a informační setkání v novém roce 2018.
Bude probrán  loňský rok a plány a přání na letošní!
Na setkání se těší Klub celiaků Zlín.

Vánoční ladění - pátek 22. prosince 2017 v 10.00-15.00 hod.

Přijďte se k nám vánočně naladit - posedět si a popovídat při kávě nebo čaji, poslechnout si vánoční melodie, pochutnat si na vánočních dobrotách.
Ukázky vašeho vánočního cukroví vítány. :-)

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

zlin@familypoint.cz

Odběr novinek

Co se děje v těchto dnech o prázdninách na Východní Moravě?

Od čtvrtka 13. do soboty 15. července ožije fotbalový areál ve Valašském Meziříčí Gulášfestem. Ochutnat bude možné přes 30 druhů gulášů, připraven bude i lunapark a další zábava. Vstupenka na Gulášfest přijde na 100 korun a bude platná pro všechny tři dny.

V pátek 14. července bude možné se vypravit na tematickou prohlídku Uherského Hradiště. Průvodce ukáže nejvýznamnější památky a historii tohoto královského města. Sraz účastníků je před Městským informačním centrem na Masarykově náměstí v 16:00. Účast je zdarma, nutná je předchozí rezervace v MIC, osobně, telefonicky nebo e-mailem.

Od pátku 14. do neděle 16. července zažije Starý Hrozenkov na Uherskohradišťsku 57. kopaničářské slavnosti. Více k bohatému programu na www.vychodni-morava.cz/akce/121057/.

Zlínské Kongresové centrum v sobotu 15. 7. od 18 hodin rozezní závěrečný koncert účastníků týdenního kurzu gospelového zpěvu s názvem Duše zpívej. Amatérští zpěváci se pod dohledem zkušených francouzských lektorů připravují celý týden ve Zlínském Klubu 204. Sborový koncert, ke kterému se přidá skupina dětí z letního tábora Yamaha, je vyvrcholením kurzu. Vstupenky za 150 Kč lze zakoupit v sídle Naděje Zlín a budou k dispozici také před koncertem.

V Buchlovicích na Uherskohradišťsku vystoupí v pátek 14.7. populární zpěvačka Aneta Langerová. Koncert začne v 20:30, vstupné stojí 450 Kč.

V sobotu 15. července zve skanzen v Rožnově pod Radhoštěm na akci s názvem Pekařská sobota. Začátek je v 9:00, program nabídne ochutnávky pečiva, soutěže o nejlepší chleba a rohlík, nebo pečení chleba.

Pionýrská louka v Kroměříži bude v sobotu 15.7. hostit druhý ročník hudebního festivalu pro celé rodiny Kromfest. Program začne v 12:00 a v jeho rámci vystoupí Voxel, Lenka Dusilová, Slza, Gipsy a Los perdidos. Vstupné stojí 300 Kč pro dospělé a 100 Kč pro děti.

O víkendu 15. a 16. července bude hrad Buchlov dějištěm 11. buchlovského kování. Program nabídne spoustu činností spojených s kováním. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/120878/.

V neděli 16. července ožije zámek ve Zlíně koncertem skupiny Cestující hudba. Začátek je v 16:30, vstup je zdarma. Další nabídku naleznete na www.vychodni-morava.cz.