Kalendář
Akce Family Pointu

Výstava a konzultace - Mami, tati, kde se berou děti? 13.–22. srpna 2018

Výstava maket a fotografií z prenatálního období, možnost objednání podrobnější konzultace s lektorkou preventivních programů.
Ve spolupráci s Preventivními programy Nadačního fondu CREDO.

Nošení dětí Zlínsko - čtvrtek 9. srpna 2018 v 10 hod.

Skupina pro všechny maminky a tatínky ze Zlína a okolí, kteří své děti nosí v šátku, ergo nosítku nebo nosit své dítě teprve plánují.
Skupina pořádá pravidelně srazy za účelem mezilidského bezplatného sdílení zkušeností, kde si navzájem radí a pomáhají, a to mnohdy nejen s nošením.

PRÁZDNINOVÁ PROVOZNÍ DOBA FAMILY POINTU ZLÍN

Od 9. července 2018 do 31. srpna 2018 bude otevřeno od 10 hod. do 17 hod.
(v pátek do 15.30 hod.)

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

40. výročí Charty 77 bude hlavním tématem letošního sedmého ročníku festivalu demokracie a občanské společnosti Zlínské jaro.

Festivalu se zúčastní Petr Blažek, Jiří Drahoš, Jaroslav Hutka, Daniel Kroupa, Jaroslav Spurný, Jiřina Šiklová a Milan Uhde. V Městském divadle se bude diskutovat o rolích prezidenta, období normalizace a "alternativních faktech" v médiích a politice. Na nám. Míru bude otevřena výstava Nemohli jsme mlčet - lidé Charty 77 a v divadle tradiční prezentace neziskových organizací Normální je pomáhat. Závěr festivalu bude patřit debatě o uplynulých dvou dekádách "Od Václava Havla k Donaldu Trumpovi". Více informací na www.zlinskejaro.cz.