Kalendář
Akce Family Pointu

Výstava a konzultace - Mami, tati, kde se berou děti? 13.–22. srpna 2018

Výstava maket a fotografií z prenatálního období, možnost objednání podrobnější konzultace s lektorkou preventivních programů.
Ve spolupráci s Preventivními programy Nadačního fondu CREDO.

Nošení dětí Zlínsko - čtvrtek 9. srpna 2018 v 10 hod.

Skupina pro všechny maminky a tatínky ze Zlína a okolí, kteří své děti nosí v šátku, ergo nosítku nebo nosit své dítě teprve plánují.
Skupina pořádá pravidelně srazy za účelem mezilidského bezplatného sdílení zkušeností, kde si navzájem radí a pomáhají, a to mnohdy nejen s nošením.

PRÁZDNINOVÁ PROVOZNÍ DOBA FAMILY POINTU ZLÍN

Od 9. července 2018 do 31. srpna 2018 bude otevřeno od 10 hod. do 17 hod.
(v pátek do 15.30 hod.)

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

22. ročník česko-slovenského festivalu Setkání Stretnutie se uskuteční ve Zlíně ve dnech 16. až 20. května 2017. Letos se bude konat v Městském divadle Zlín a blízkém okolí a program bude opět bohatý.

Do Zlína přijede např. Činoherní klub Praha (Urna na prázdném jevišti), Divadlo Petra Bezruče Ostrava (Spalovač mrtvol), Dejvické divadlo (Vzkříšení), Slovácké divadlo (Večer na psích dostizích), Sovenské národné divadlo Bratislava (Elity). Těšit se můžete na Emilii Vašáryovou, Veroniku Žilkovou, Bolka Polívku, Ivana Trojana, Norberta Lichého aj. Chybět nebude ani pestrý doprovodný program (ten je zdarma) - koncerty a akce pro děti, snídani v parku, loutkové divadlo, koncerty apod. Více na stránkách: www.setkanizlin.cz.