Kalendář
Akce Family Pointu

Výstava výrobků ze soutěže technické a umělecké tvořivosti mládeže 2018

Ve spolupráci s DDM ASTRA ZLÍN.

Setkání Bezlepkově ve Zlíně - pondělí 11. června 2018 v 16.00 hod.

Klubové a informační setkání.
Ve spolupráci s Klubem celiaků Zlín - Bezlepkově ve Zlíně, z.s.

Jak se rodí rodina - čtvrtek 7. června 2018 v 15.30 hod.

Úvodní promítání interaktivního filmu s následnou besedou o tom, „kde se berou děti“.  Odpovědi na dotazy, otevřená diskuze, sdílení zkušeností. Určeno pro děti, rodiče a všechny zájemce o téma. Vstupné dobrovolné. Ve spolupráci s Preventivními programy Nadačního fondu Credo  - www.prevence-zlin.webnode.cz.

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

zlin@familypoint.cz

Odběr novinek

22. ročník česko-slovenského festivalu Setkání Stretnutie se uskuteční ve Zlíně ve dnech 16. až 20. května 2017. Letos se bude konat v Městském divadle Zlín a blízkém okolí a program bude opět bohatý.

Do Zlína přijede např. Činoherní klub Praha (Urna na prázdném jevišti), Divadlo Petra Bezruče Ostrava (Spalovač mrtvol), Dejvické divadlo (Vzkříšení), Slovácké divadlo (Večer na psích dostizích), Sovenské národné divadlo Bratislava (Elity). Těšit se můžete na Emilii Vašáryovou, Veroniku Žilkovou, Bolka Polívku, Ivana Trojana, Norberta Lichého aj. Chybět nebude ani pestrý doprovodný program (ten je zdarma) - koncerty a akce pro děti, snídani v parku, loutkové divadlo, koncerty apod. Více na stránkách: www.setkanizlin.cz.